Kimiz?

Y KARE YAZILIM BİLİŞİM DANIŞMANLIK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ., bilişim teknolojileri konusunda sahip olduğu birikimi AR-GE projeleriyle ülkemizin hizmetine sunmak için 2012 yılında KOSGEB AR-GE teşviki almaya hak kazanarak İTÜ Ayazağa Yerleşkesinde bulunan KOSGEB-TEKMER bünyesinde kurulmuştur.

Y Kare Yazılım olarak, Akıllı Ulaşım Sistemleri'nden Akıllı Yaşam Alanları'na uzanan çalışma alanlarımızda bütünleşik sistem yazılımlarından mobil ve WEB uygulamalarına kadar farklı ortamlarda sistem tasarımı, yazılım geliştirme ve danışmanlık faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Vizyonumuz

Sadece dünyadaki gelişmeler doğrultusunda kendini var olan teknolojilere adepte ederek değil, aynı zamanda teknolojinin gelişimine katkıda bulunarak istikrarlı bir büyüme çizgisi yakalayarak, yenilikçi çözümler ve ürünler ortaya koyabilen ve öncelikle Türkiye'nin sonrasında dünyanın öncü kuruluşları arasında yer alabilmek.

Misyonumuz

Y Kare Yazılım olarak;

  • kendi gözlemlerimiz ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ortaya çıkan ihtiyaçlara etkin, hızlı ve özgün çözümler üretmeyi
  • sürdürülebilir bir büyüme için teknolojinin en etkin biçimde kullanılmasını sağlamayı
  • bilişim alanında nitelikli iş gücü ihtiyacının karşılanabilmesi için üniversitelerle yakın iş birliği sağlamayı
  • samimi, dinamik ve sürekli öğrenmeye açık bir çalışma ortamında daima güvenilir bir iş ortağı olmayı

kendimize misyon edinmiş bulunmaktayız.Y Kare Yazılım © 2012-2022